O FIRMIE

Nasze motto to:

maksymalna jakość usług optycznych w minimalnym czasie i dobrej cenie…

Zakład Optyczny rozpoczął działalność w 1990 roku. Właścicielem jest Mariusz Koza – mistrz optyki okularowej, zatrudniający wykwalifikowaną kadrę. Obecnie firma cieszy się dużą popularnością i uznaniem w naszym regionie.

Fachowe doradztwo i szeroki wachlarz usług jakim dysponujemy, pozwala naszym klientom korzystać z najnowszych osiągnięć techniki w zakresie produkcji szkieł
i opraw okularowych. Pozwala to na wykonanie okularów spełniających wszelkie wymagania użytkowników. Naszym celem jest troska o indywidualnego klienta,
a także natychmiastowa realizacja zamówień oraz napraw serwisowych.

Naszym przesłaniem jest umożliwienie ludziom coraz lepszego widzenia dzięki nowoczesnym technologiom opracowanym przez firmy specjalizujące się w optyce.


Firmy takie jak Zeiss, Hoya czy JZO,

szczycą się doskonałymi soczewkami progresywnymi, najnowocześniejszymi powłokami antyrefleksyjnymi, a także szkłami cieńszymi, lżejszymi i wygodniejszymi w użytkowaniu.


Dzięki nowoczesnym technologiom firma Zeiss posiada rewelacyjną powłokę antyrefleksyjną LotuTec; Hoya opracowała wyjątkowy materiał nadzwyczaj odporny na uderzenia (Trivex) jak również soczewki progresywne najwyższej jakości zapewniające doskonałe widzenie do dali i bliży. Firmy te posiadają również w swojej ofercie soczewki fotochromowe Transitions oraz najnowsze soczewki XTRActive doskonałe w każdych warunkach pogodowych.