O firmie

Nasze motto to:

maksymalna jakość usług optycznych w minimalnym czasie i dobrej cenie…

Zakład Optyczny rozpoczął działalność w 1990 roku. Właścicielem jest Mariusz Koza – mistrz optyki okularowej, zatrudniający wykwalifikowaną kadrę. Obecnie firma cieszy się dużą popularnością i uznaniem w naszym regionie.

Fachowe doradztwo i szeroki wachlarz usług jakim dysponujemy, pozwala naszym klientom korzystać z najnowszych osiągnięć techniki w zakresie produkcji szkieł i opraw okularowych. Pozwala to na wykonanie okularów spełniających wszelkie wymagania użytkowników. Naszym celem jest troska o indywidualnego klienta, a także natychmiastowa realizacja zamówień oraz napraw serwisowych.

Naszym przesłaniem jest umożliwienie ludziom coraz lepszego widzenia dzięki nowoczesnym technologiom opracowanym przez firmy specjalizujące się w optyce.

Certyfikaty

  1. POLSKI NUMER OPTYKA – zobacz certyfikat
  2. Autoryzowany partner Nikon Pro – zobacz certyfikat
  3. Autoryzowany partner Rodenstock Polska sp. z o. o. – zobacz certyfikat
  4. Certyfikowany specjalista MiYOSMART – zobacz certyfikat
  5. Certyfikat ASO KRIO – zobacz certyfikat

 

Firmy takie jak Rodenstock, Seiko, Zeiss, Hoya czy JZO,

szczycą się doskonałymi soczewkami progresywnymi, najnowocześniejszymi powłokami antyrefleksyjnymi, a także szkłami cieńszymi, lżejszymi i wygodniejszymi w użytkowaniu.

Dzięki nowoczesnym technologiom firma Rodenstock posiada rewelacyjną powłokę antyrefleksyjną Protect Plus 2;

Hoya opracowała wyjątkowy materiał nadzwyczaj odporny na uderzenia (Trivex) jak również soczewki progresywne najwyższej jakości zapewniające doskonałe widzenie do dali i bliży.

Firmy te posiadają również w swojej ofercie soczewki fotochromowe ColorMatic IQ 2, Sensity, Transitions oraz najnowsze soczewki XTRActive doskonałe w każdych warunkach pogodowych.

Optyk.elk.pl - Mariusz Koza
Duży wybór oprawek okularowych spośród wielu renomowanych marek.